Made by Lucian
New
Home / Fără categorie / Ziua Europeană Impotriva Traficului de Persoane, marcata la Liceului Tehnologic „Nicolae Balcescu” Flamanzi
Ziua Europeană Impotriva Traficului de Persoane, marcata la  Liceului Tehnologic „Nicolae Balcescu” Flamanzi

Ziua Europeană Impotriva Traficului de Persoane, marcata la Liceului Tehnologic „Nicolae Balcescu” Flamanzi

În cadrul Liceului Tehnologic „Nicolae Bălcescu” Flămânzi, judeţul Botoşani au fost realizate în zilele de 9, 10, 16 octombrie 2018 activităţi de prevenţie „Pericolele de pe net şi Traficul de persoane”, coordonate de consilierul şcolar, psih. Lungu Gabriela.
La activităţi au participat 22 de clase, 425 de elevi şi 20 de cadre didactice.
Activităţile au fost desfăşurate în sala de festivităţi, folosind şi aparatura din dotare.
În data de 17 octombrie 2018 au fost organizate 2 ateliere de desen la care au participat 26 de elevi care au realizat 14 lucrări – afişe ce au fost expuse pe holul liceului în expoziţia „18 octombrie – Ziua europeană împotriva traficului de persoane”.

Leave a Reply

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Liceul Tehnologic ¨Nicolae Bălcescu¨ Flămânzi